Your partner in the supply chain

O NAS

SIT SOLUTIONS Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą zajmującą się dystrybucją metali, wyrobów hutniczych, tworzyw sztucznych oraz materiałów budowlanych i artykułów spożywczych.

Dla naszych Klientów jesteśmy przede wszystkim sprawdzonym dostawcą i partnerem w biznesie. Nasze magazyny rozlokowane w czterech europejskich krajach gwarantują terminową realizację zamówień oraz reagowanie na sytuacje wyjątkowe - te szczególnie ważne dla naszych odbiorców.

Dostawcom oferujemy przejrzysty model współpracy zabezpieczający interesy każdej strony. Zapewniamy odbiór towaru zgodnie z ustalonym harmonogramem, czego gwarancją jest powszechny w naszej firmie model przedpłat na poczet zamawianego towaru.

Naszą misją jest budowanie organizacji opartej na długoterminowych relacjach z naszymi Partnerami, których podstawą jest wzajemne zaufanie.

Systematycznie rozwijamy asortyment naszych towarów i płaszczyzn działania, poszerzając tym samym krąg naszych Klientów. Jesteśmy dumni z sukcesów biznesowych i osiągnięć naszych Partnerów
i zaszczyceni, że z każdym z nich możemy współpracować.

NASZE ATUTY

Elastyczność działania dzięki sprawnej strukturze
Maksymalnie 12-godzinny czas reakcji na zamówienie
Dedykowany profesjonalny doradca Klienta